8 лютого 2023, 21:55

"Обговорювали гіпотетично", – "слуги народу" прокоментували питання відставки Резнікова

Депутат Веніславський озвучив позицію фракції "Слуга народу" щодо відставки міністра оборони України Олексія Резнікова.

"Обговорювали гіпотетично", – "слуги народу" прокоментували питання відставки Резнікова

Питання призначення міністром оборони глави ГУР МО Кирила Буданова замість Олексія Резнікова, який обіймає цю посаду, обговорювалося, але лише у гіпотетичному ключі. Жодних рішень у зв'язку з цим не ухвалювали. Про це повідомив представник президента у ВР депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський.

"Питання проведення ротації обговорювалося у рамках фракції, але виключно як гіпотетична можливість. Немає підстав говорити, що це рішення схвалено та буде реалізовано", - заявив депутат.

Веніславський звернув увагу на те, що є підстави для розгляду питання доцільності перебування Резнікова на займаній ним посаді. Наявні претензії пов'язані з цілою низкою проблем відомства.

"Але я усвідомлюю, що рішення щодо звільнення міністра залишається за президентом. Поки що він жодних подань не вносив. З боку Парламенту ініціативи щодо недовіри міністру оборони точно не буде", - додав Веніславський.

За його словами, якщо ж Зеленський ініціює зняття з посади Резнікова, то з боку депутатів це рішення отримає необхідну підтримку.

Раніше повідомлялося, що, на думку Яроша, відставка Резнікова з посади міністра оборони - неправильне рішення, яке не принесе користі Україні.

Відомо, що Резніков розглядає ймовірність своєї відставки, водночас бачить себе і далі у команді президента.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини