30 січня 2023, 10:29

Буданов розповів про майбутнє Росії та головне завдання України

Глава української розвідки припускає, що післявоєнна РФ та її відносини з Україною будуть "дуже складним процесом".

Буданов розповів про майбутнє Росії та головне завдання України

Кирило Буданов, який керує Головним управлінням розвідки України, озвучив найімовірніші перспективи для країни-агресора Росії. На його думку, висловлену в інтерв'ю польському новинному порталу Wirtualna Polska, з найбільшим ступенем вірогідності, РФ у майбутньому розвалиться на різні суб'єкти, й очолювати її буде вже не диктатор Путін. На нього зараз хочуть повісити всю відповідальність за злочини проти України та її народу. У російському інформаційному просторі та серед частини опозиції вже намагаються "очистити" суспільство від причетності до кривавої війни.

Однак Буданов нагадав, що понад дві третини населення Росії підтримали дії Путіна та геноцид українців.

"Ми не знаємо, яким буде майбутнє Росії, на скільки елементів вона розпадеться та з ким доведеться говорити про репарації та притягнення до відповідальності винних у злочинах", - сказав очільник ГУР, але наголосив, що Україна має системно послаблювати Росію.

У повоєнний період це найголовніше завдання, яке не дасть змоги повторитися подіям 2014 і 2022 років. Агресор має бути пригнічений і позбавлений можливості вторгнутися на чужу землю.

Для цього, на думку Буданова, Україні необхідно активно інтегруватися в євроатлантичні та європейські структури (НАТО та ЄС).

Нагадаємо, у свій день народження Буданов ефектно "розрізав" РФ на три частини, згідно з картою у своєму кабінеті, яка дуже сильно злить росіян.

Раніше повідомлялося, що РФ готує потужний наступ, а в ГУР пообіцяли влаштувати "пекло" російським окупантам.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини