28 грудня 2022, 07:44

Данілов дав УПЦ МП дві слушні поради, перш ніж записувати звернення до Зеленського

Олексій Данілов закликав УПЦ МП визнати свою приналежність до РПЦ, а Путіна – "сатаною".

Данілов дав УПЦ МП дві слушні поради, перш ніж записувати звернення до Зеленського

Напередодні Конституційний суд України ухвалив рішення про перейменування УПЦ МП, щоб у назві обов'язково вказувалася її приналежність до Московського патріархату. На це рішення відреагували як у самій УПЦ, так і секретар РНБО України.

Учора, 27 грудня, у прямому ефірі національного телемарафону Олексій Данілов наголосив, що після 24 лютого широка громадськість вимагає справедливості.

Він не може зрозуміти, як в УПЦ МП можуть дивитися в очі людям, коли у РФ представники РПЦ відкрито моляться та благословляють своїх солдатів на вбивство українців.

Зі слів Данілова, йому було дуже дивно чути відеозвернення митрополита Павла до президента України, який закликав продовжити термін оренди двох церковних будівель на території Києво-Печерської лаври.

Перш ніж звертатися до Зеленського, необхідно звернутися до своєї совісті, немає сенсу приховувати свою приналежність до Московського патріархату.

Секретар РНБО закликає відкрито відхреститися від РПЦ, а також назвати "сатаною" як самого Путіна, так і Кирила.

27 грудня намісник Свято-Успенської лаври митрополит Павло звернувся до президента України продовжити термін оренди двох храмів на території Києво-Печерської лаври. А ось у Мінкульті й інформаційній політиці вимагатимуть не продовжувати термін оренди після 31 грудня 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що у листопаді - грудні по всій Україні співробітники СБУ проводили обшуки у церквах УПЦ МП. Головна мета - з'ясувати, яке вони мають відношення до РФ і війни в Україні.

Нагадаємо, Олексій Данілов порівняв Путіна зі щуром, загнаним у кут, а також закликав українців робити життя глави РФ "дедалі жахливішим і жахливішим".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини