22 листопада 2022, 07:50

"Нас розвели, як кошенят", – Зозуля обурений засиллям "регіоналів" у НОК

Зозуля обурений кадровим складом НОК, до якого входять понад 20 колишніх "регіоналів" і членів "ОПЗЖ".

"Нас розвели, як кошенят", – Зозуля обурений засиллям "регіоналів" у НОК

Скандали навколо кадрових перестановок у НОК набирають обертів. Раніше Діалог.UA вже повідомляв, що на тлі невдоволення новими призначеннями про відставку вже заявили Андрій Шевченко та Жан Беленюк.

Футболіст Роман Зозуля не залишив ситуацію без уваги, опублікувавши викривальний пост на своїй сторінці у Facebook.

"Усе, як у старий і недобрий час: нас просто "розвели". Схоже, що Шуфрич і Суркіс виступили лише у ролі громовідводу. І поки суспільство обурюється їхніми прізвищами у списку, В. Гутцайт вводить до складу НОК справжню "зоряну команду", яка у своїй більшості не має жодного стосунку до спорту.

Зрозуміло, що спорт зараз не на часі, але чи на часі тягнути на керівні посади особистостей, які зуміли вже себе дискредитувати. Якщо партія "ОПЗЖ" під забороною, то чому її колишнім членам не заборонити пхати свого носа у владу?" - різко обурюється Зозуля.

Він звертає увагу, що вже зараз до складу комітету включено понад два десятки осіб, які мають у своєму послужному списку досвід роботи у "Партії регіонів" та / або блоці "ОПЗЖ".

"Я не розумію, як таке може бути можливим. Але дуже добре розумію, що, поки у НОК будуть усі ці Вінграновські замість Шевченка, про спорт в Україні можна забути", - додав футболіст. 

Повідомлялося раніше, що на тлі гострого суспільного резонансу у НОК заявили про виведення Шуфричата Суркіса зі складу комітету.

Відомо, що призначення скандального депутата від "ОПЗЖ" Нестора Шуфрича у члени Національного олімпійського комітету викликало хвилю обурень громадськості.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини