28 вересня 2022, 08:04

Данилов дав зрозуміти РФ, що буде після того, якщо Кремль завдасть ядерного удару

Навіть якщо Захід не відреагує на ядерний удар, то ЗСУ не зупинить ні Путін, ні його армія.

Данилов дав зрозуміти РФ, що буде після того, якщо Кремль завдасть ядерного удару

Напередодні секретар РНБО Олексій Данилов дав зрозуміти Кремлю, що навіть якщо Захід відмовиться реагувати на можливий ядерний удар з боку РФ по Україні, ЗСУ продовжать свою роботу.

Учора, 27 вересня, в інтерв'ю "Радіо Свобода" Данилов дав невеликий коментар на нові погрози Кремля застосувати проти України ядерну зброю, інформує журналіст Андрій Цаплієнко.

Секретар РНБО відразу ж нагадав, що світ має обов'язки щодо використання ядерної зброї. Однак у цій ситуації він не може сказати, чи будуть вони виконані чи ні.

Данилов заявив, що незабаром РНБО оприлюднить докладну інструкцію того, як поводитися у разі ядерного удару.

Востаннє ядерна зброя була застосована у серпні 1945 року проти Хіросіми та Нагасакі. З того часу у світі ніхто не застосовував цей вид зброї. Данилов наголосив, що держави, які мають у своєму арсеналі ядерну зброю, просто зобов'язані реагувати на шантаж Кремля. Якщо удару буде завдано, а РФ не покарано, то у майбутньому багато країн світу захочуть мати статус "ядерної", боячись, що надалі ніхто, крім них самих, не захистить від "кровожерних сусідів".

Навіть якщо Захід не відреагує на удар і промовчить, то українські захисники не здаватимуться та продовжуватимуть знищувати російські війська в Україні.

За словами секретаря РНБО, Україна не заслужила на те, щоб по ній хтось завдав ядерного удару. Країна ні на кого не нападала та ні у кого не відбирала чужих територій.

Тим часом 27 вересня Дмитро Медведєв опублікував чергову заяву, в якій знову загрожує Україні ядерним ударом. При цьому він заявив, що Захід його "проковтне" та не відповідатиме РФ.

А ось військовий експерт Руслан Левієв сумнівається, що Кремль піде набагато далі, аніж просто шантаж застосування проти України та ЄС ядерної зброї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини