27 вересня 2022, 08:22

"Для окупантів це ціль №1", – Зеленський про напрямок, де Путін посилає на загибель своїх солдатів

Дії російської армії на Донбасі – це приклад цинічного вбивства своїх солдатів, акцентував президент України Зеленський.

"Для окупантів це ціль №1", – Зеленський про напрямок, де Путін посилає на загибель своїх солдатів

Президент України Володимир Зеленський розкритикував позицію Кремля щодо своїх громадян, коли Путін відправляє на війну в Україну непідготовлений резерв, який автоматично перетворюється на "гарматне м'ясо".

Учора, 26 вересня, у вечірньому відеозверненні глава України приділив увагу мобілізації у РФ, яка стартувала 21 вересня.

Донбас на сьогоднішній день є ціллю №1 не лише російської армії, а й ЗСУ. Українські захисники роблять все можливе, щоб стримати наступ ворога.

За словами Зеленського, на цій ділянці фронту російська армія вже втратила ініціативу, проте військове командування все одно жене своїх солдатів "на забій".

Постійні спроби наступати на позиції ЗСУ на Донбасі — це яскравий приклад того, як РФ цинічно вбиває своїх солдатів. Із цієї ситуації глава України робить лише один висновок: мобілізація — це чергова спроба Кремля призвати до лав ЗС РФ ще більше "гарматного м'яса", щоб ті кількістю придушили ЗСУ.

Насправді вся ця ситуація не інакше як спроба Путіна відтягнути момент програшу, саме тому той посилає своїх солдатів на вірну загибель, анонсувавши мобілізацію. Зеленський здивований, чому російське суспільство ще терпить такі рішення свого президента.

Також глава України розповів про засідання Ставки, де було обговорено питання протидії дронам-камікадзе. Ставка робитиметься на повну синхронізацію всіх родів військ і високоточну зброю.

Раніше Подоляк прокоментував мобілізацію у РФ, а свою посаду почав зі слів: "Будьте обережні у своїх бажаннях".

Нагадаємо, 26 вересня на Південнобузькому напрямку ЗСУ знищили три ЗРК "Панцир-С1", а також баржу у Херсоні, яку окупанти використали для переправи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини