26 вересня 2022, 08:13

"Ми вас живими вже не відпустимо", – Зеленський звернувся до жителів Дагестану та РФ

Президент України закликав мешканців РФ подумати про життя своїх дітей, чоловіків і братів, яких Путін хоче занапастити у війні проти України.

"Ми вас живими вже не відпустимо", – Зеленський звернувся до жителів Дагестану та РФ

Напередодні у Дагестані місцеві жителі повстали проти часткової мобілізації. У місті відбувалися сутички з поліцією та Росгвардією. Жителі не можуть зрозуміти, чому та навіщо вони мають їхати на війну до чужої їм країни.

Учора, 25 вересня, президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до всіх жителів як Дагестану, так і Росії загалом, інформує "Україна 365".

Він закликав не лише мешканців Дагестану продовжити боротьбу за життя своїх чоловіків, а й мешканців інших регіонів РФ.

Глава України наголосив, що війну у його країні хоче лише одна людина – Путін. При цьому воювати він чомусь посилає не своїх дітей, а чужих.

Зеленський закликає громадян РФ повставати проти мобілізації та не воювати проти України. Однак якщо вони все ж таки оберуть шлях війни, то назад живим з України вже ніхто не повернеться, бо українські захисники борються за свою країну на своїй землі.

21 вересня Путін анонсував часткову мобілізацію, а Шойгу заявив, що армія має поповнитись на 300 тисяч осіб. В анексованому Криму 80% мобілізованих - кримські татари, яких окупаційна влада вирішила у такий спосіб позбутися. А у Дагестані 25 вересня розпочалися масові акції протестів проти мобілізації. У деяких містах РФ місцеві жителі почали підпалювати будівлю військкоматів.

Раніше ми повідомляли, що у Дагестані обіцяють підпалити усі федеральні траси, якщо місцева влада не відпустить на волю затриманих учасників акцій протесту проти мобілізації.

Нагадаємо, на Заході експерти, політики та чиновники озвучили можливі варіанти протистояння РФ, якщо Путін надасть наказ про застосування ядерної зброї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини