23 вересня 2022, 09:35

Кулеба публічно потролив Лаврова після виступу на Раді Безпеки ООН

Сергій Лавров прийшов лише на свій виступ на засідання Ради Безпеки ООН, а потім одразу втік.

Кулеба публічно потролив Лаврова після виступу на Раді Безпеки ООН

Спіч глави російської дипломатії на міністерському засіданні Радбезу ООН щодо України був переповнений штампами роспропаганди. На захід глава МЗС РФ з'явився із запізненням на півтори години і лише на свій виступ.

Лавров заявив, нібито "Україна перетворилася на тоталітарну державу нацистського штибу", але Росія не допустить створення там плацдарму для агресії. Крім того, він дозволив собі образи на адресу президента України Володимира Зеленського. Щойно закінчив промову, російський міністр одразу зник.

Над Лавровим публічно посміявся міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати",сказав Кулеба, взявши слово на засіданні Ради Безпеки ООН. Так він тонко нагадав усьому світу про втечу армії РФ під час контрнаступу ЗСУ у Харківській області.

Міністр додав, що чого тільки не чув зал засідань Ради безпеки, але "обсяг сьогоднішньої брехні від російських дипломатів є безпрецедентним".

Крім того, як зазначили західні журналісти, обличчя британця Джеймса Клеверлі, який виступав після Лаврова, явно виражало "зневагу" до попереднього доповідача.

Раніше Кулеба назвав єдину адекватну відповідь на оголошену Путіним мобілізацію у Росії.

Нагадаємо, у МЗС РФ висунув ультиматум США щодо України.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Марина Журавлева

Останні новини