31 серпня 2022, 11:07

Кулеба анонсував спецпрограму для російських солдатів

Для російських військовослужбовців, котрі не хочуть воювати в Україні, Київ готовий запустити спеціальну програму.

Кулеба анонсував спецпрограму для російських солдатів

Головний меседж, який має донести програма, "рятуйся та біжи". А на ділі – склади зброю, здайся ЗСУ та почни нове життя.

Таку думку озвучив голова МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю агентству Reuters.

Міністр наголосив, що така програма має право на життя. Навіть якщо один російський військовослужбовець складе зброю, то він убереже життя українців.

Також Кулеба знову звернувся до лідерів ЄС, щоби вони припинили на час війни роздавати візи громадянам РФ. Глава МЗС України підкреслив, що час "напівзаходів" минув і настав час розпочати "жорстку політику щодо РФ".

Міністр нагадав, що війну в Україні підтримують не лише російські політики, а й багато пересічних громадян, які при цьому охоче їздять до ЄС.

За ідею Кулеби активно виступають країни Східної Європи, тоді як Захід і Південь не зацікавлені у тому, щоб туристи з РФ не приїжджали до них на відпочинок.

Жозеп Боррель і сам зізнався, що лідерам ЄС не вдасться досягти єдиної думки щодо невидачі віз громадянам РФ. Проте не виключено, що якісь обмеження у їх видачі будуть.

Одне з таких рішень – збільшити вартість візи із 35 до 80 євро. Також планується збільшити кількість документів, які необхідно подавати на візу, та термін оброблення таких документів.

Раніше Кулеба озвучив умову, яка дасть змогу Києву та Москві відновити переговорний процес щодо припинення війни в Україні.

Нагадаємо, глава МЗС України вирішив прокоментувати тісну співпрацю між Туреччиною та РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини