31 серпня 2022, 08:20

Кулеба назвав умови, за яких Україна готова відновити з РФ переговорний процес

Україна не сяде за стіл переговорів із РФ, доки Москва не навчиться спілкуватися на рівних із Києвом, а не класти на стіл ультиматум про капітуляцію.

Кулеба назвав умови, за яких Україна готова відновити з РФ переговорний процес

Напередодні глава МЗС України Дмитро Кулеба озвучив вимоги Києва, згідно з якими можуть поновитися переговори з Кремлем. Однак для цього Москві доведеться навчитися поважати територіальну цілісність країни та її суверенітет.

Києву необхідно перекласти мову ультиматуму Росії у русло нормального діалогу, заявив Кулеба в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Як тільки у Кремлі змінять свій підхід до переговорного процесу, як тільки у Москві перестануть жити фантазіями, тільки тоді можна буде подумати і про відновлення переговорного процесу, заявив міністр.

Глава зовнішньополітичного відомства України заявив, що Київ вийшов із переговорного процесу, коли зрозумів, як важко перевести мову ультиматуму до нормального переговорного русла.

24 лютого російська армія за наказом Путіна вторглася в Україну, щоб провести "спецоперацію" з "денацифікації та демілітаризації".

Однак навіть у ході переговорного процесу між Києвом і Москвою обстріли України не припинялися. Кремль висував Києву лише свої вимоги в ультимативній формі та вимагав від Києва підписати акт капітуляції.

Станом на 30 серпня РФ втратила в Україні понад 45 тисяч своїх солдатів й офіцерів.

Раніше посол України у Німеччині відкликав своє запрошення Кречмеру на відвідування Києва. Мельник заявив, що німецький політик танцює під дудку Путіна.

Нагадаємо, у Міноборони України відповіли Лукашенку на його "вітальну телеграму" із Днем Незалежності України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини