7 серпня 2022, 21:38

"Ситуація дуже складна", – Зеленський розповів про гарячі точки на Донеччині

Українські військові роблять все можливе, щоб зупинити російську агресію та завдати противнику максимальної шкоди.

"Ситуація дуже складна", – Зеленський розповів про гарячі точки на Донеччині

Військова ситуація на Донбасі залишається дуже складною та забирає багато зусиль, а також людських життів. Найбільш гарячими точками є Авдіївка, Піски, Мар'їнка, Бахмутський та інші напрямки у Донецькій області.

Про це розповів глава держави Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Тяжка обстановка складається також у Харківській області та на Південному напрямку, куди російська армія перекинула додаткові сили. При цьому на всіх ділянках фронту українські захисники роблять все можливе, щоб зупинити російський терор і завдати супротивникові якомога більшої шкоди.

Крім того, президент попередив про погрози, які створюють росіяни обстрілами Запорізької АЕС – найбільшої атомної електростанції у Європі. За словами українського лідера, жодна країна у світі не може почуватися спокійною, коли держава-терорист, якою є Російська Федерація, завдає ударів по ядерному об'єкту.

Коментуючи підготовку окупантів до псевдореферендуму на зайнятих ними територіях України, президент попередив, що до відповідальності буде притягнуто всіх, хто допомагає ворогові у реалізації їхніх планів. У разі проведення таких "референдумів" Росія закриє для себе будь-яку можливість переговорів з Україною та вільним світом, а такі переговори у певний момент обов'язково знадобляться Кремлю, наголосив глава держави.

Раніше Зеленський повідомив, що за цей тиждень ЗСУ та розвідка досягли великих результатів у знищенні баз і логістики російської армії.

У свою чергу, в Офісі президента розповіли про плани Росії "заморозити" на півроку війну, щоб нагромадити сили для нового удару.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини