7 серпня 2022, 20:51

Ситуація у Бахмуті погіршується: що відбувається у місті, яке постійно обстрілює армія Путіна

Через постійні обстріли російської армії гуманітарна ситуація у місті Бахмуті Донецької області продовжує погіршуватися.

Ситуація у Бахмуті погіршується: що відбувається у місті, яке постійно обстрілює армія Путіна

Окупанти РФ продовжують наступ на Бахмут, супроводжуючи свою наземну операцію масовими обстрілами міста. Останнім часом гуманітарна ситуація у населеному пункті різко погіршилася.

Про це "Суспільному" розповів заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко.

Поки що ситуація контрольована, проте з кожним днем мирним жителям складніше справлятися зі складнощами: вода є, але частина будинків живе без електрики. Коли вдасться полагодити неполадки, невідомо: через постійні обстріли ремонтні бригади не можуть виїхати на місце пошкоджень.

Також окупанти знищили підприємство із вивезення сміття. Владі вдалося знайти транспорт на заміну, оскільки за тиждень усі сміттєві баки по місту повністю заповнилися. Враховуючи високу температуру повітря на Донбасі, неважко уявити тяжкі умови життя людей.

"Загалом гуманітарної катастрофи немає. Але у магазинах цінники досить високі. Ринок, лікарні й аптеки працюють", – зазначив чиновник.

На жаль, минулої доби під час обстрілів загинули троє цивільних людей. Згоріли чотири будинки. Вранці 7 серпня знову були обстріли.

Як повідомлялося раніше, Бахмутський напрямок залишається одним із пріоритетних для російських окупантів. Кремль сконцентрував зусилля на захопленні Півночі Донецької області.

Наприкінці липня в українському Гештабі визнали певний успіх супротивника на Донбасі. Проте американські аналітики воєнних дій вважають, що росіянам не вдасться взяти Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини