2 серпня 2022, 07:38

Геращенко звернувся з попередженням до тих, хто проти України: "Ви скоро дізнаєтесь..."

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко нагадав росіянам і колаборантам про західну зброю, яку має ВСУ.

Геращенко звернувся з попередженням до тих, хто проти України: "Ви скоро дізнаєтесь..."

Український політичний діяч Антон Геращенко у своєму спілкуванні з Марком Фейгіним порадував гарною новиною: "Завдяки тому, що у нас все більше і більше високоточного озброєння, Росія починає здавати свої позиції".

Почути звернення Антона Геращенка до тих, хто проти України, можна на каналі YouTube.

У діалозі з відомим правозахисником Антон Геращенко раптово сказав: "Хочу попередити тих, хто нас чує і хто проти України. Зараз, я думаю, є такі, хто дивиться нашу передачу. Після слова HIMARS, яке знають вже у найдальшій російській глибинці, ви невдовзі дізнаєтеся слово Excalibur. Excalibur - це високоточний снаряд до 155-мм гаубиць 777, які стріляють з точністю до двох метрів на відстань до 50 км".

Потім радник міністра внутрішніх справ України емоційно доповнив вищесказане інформацією про те, що HIMARS - надто дороге задоволення, щоб з його допомогою знищувати невеликі цілі, для цього тепер ЗСУ застосовуватимуть Excalibur.

"Я попереджаю всіх тих, хто зараз сидить в окопах під Херсоном, під Мелітополем. Якщо ви думаєте, що ми вас не дістанемо, то ми вас дістанемо, тільки дізнатися про це вам не доведеться", - впевнено заявив Антон Геращенко.

Також Геращенко запевнив, що жоден білоруський військовий не перейде через український кордон.

Нагадаємо, Геращенко назвав історичну подію, коли Україну "де-факто прийняли у НАТО".

Раніше Геращенко розкрив правду, чому Росія не готова міняти Медведчука на українських військовополонених.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини