23 липня 2022, 21:28

"Росія здатна на все", – у Байдена попередили Зеленського про особисту небезпеку

У Білому домі висловили стурбованість безпекою президента України.

"Росія здатна на все", – у Байдена попередили Зеленського про особисту небезпеку

В адміністрації президента США попередили українського лідера Володимира Зеленського про особисту небезпеку, зазначивши, що "Росія – жорстокий супротивник, здатний практично на все".

З такою заявою виступив радник господаря Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван, слова якого наводить кореспондент Джефф Селдін у своєму Twitter-аккаунті.

Радник Байдена назвав Зеленського лідером країни, яка воює, і зазначив, що він має справу з "безжальним ворогом, здатним на все".

За словами Саллівана, Україна має продемонструвати стійкість і витривалість у протистоянні з Росією. Це одна із цілей США, яка вплине на здатність Заходу стримувати Москву в інших куточках земної кулі.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив, що керівництво України має план на випадок вбивства Зеленського. За словами шефа американської дипломатії, у Києві знають, як діяти за такого сценарію, щоб зберегти "безперервність влади".

Нагадаємо, на початку війни ЗМІ повідомляли, що президент України пережив кілька спроб замаху. Ліквідувати главу держави мали намір "кадировці" та бойовики ПВК "Вагнер".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини