18 липня 2022, 07:48

Зеленський відреагував на слова Медведєва щодо "судного дня"

"Судний день" чекає на саму Росію і не у переносному значенні, а буквально.

Зеленський відреагував на слова Медведєва щодо "судного дня"

Таку заяву зробив президент України у відповідь на погрози Медведєва влаштувати "судний день" для всієї України, якщо Київ накаже атакувати Кримський міст.

Учора, 17 липня, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв закликав влаштувати Україні "судний день", якщо ВСУ наважаться завдати ракетного удару по Кримському мосту. У відповідь Володимир Зеленський зробив свою заяву.

Зеленський наголосив, що з боку РФ знову пролунала не зовсім твереза заява щодо України. Київ не має наміру реагувати на чергову спробу залякати Україну.

Глава України назвав поведінку Медведва цинічною на тлі самої дати — 17 липня. Саме цього дня 2014 року російські війська збили малайзійський "Боїнг", на борту якого були мирні жителі. Вже тоді РФ пішла шляхом держави-терориста. У майбутньому на Москву обов'язково чекатиме трибунал. Для РФ настане судний день і не у переносному значенні, а буквально, заявив Зеленський.

Водночас президент України прокоментував усунення з посад голови Генпрокуратури України та СБУ. За його словами, від початку війни РФ проти України на окупованих територіях залишилося до 60 співробітників СБУ, які перейшли на бік ворога. Також з лютого зареєстровано 651 кримінальну справу за колабораціонізм у лавах співробітників органів прокуратури.

Раніше Михайло Подоляк відреагував на заяву Медведєва щодо "судного дня" для України.

Нагадаємо, в Офісі президента України відреагували на наказ із Кремля захопити Харків і всю область.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини