30 червня 2022, 11:29

"Тільки так", – Володимир Зеленський відповів на запитання, як закінчиться війна в Україні

Володимир Зеленський висловив упевненість у тому, що війна завершиться перемогою України, хоч би як важко нам було.

"Тільки так", – Володимир Зеленський відповів на запитання, як закінчиться війна в Україні

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв'ю американському телеканалу NBC, у якому відповів на найактуальніші питання щодо війни в Україні. Зокрема він заявив, що наша країна неодмінно переможе агресора, бо це єдиний можливий шлях для українців.

"Війна точно закінчиться. І я впевнений: вона закінчиться перемогою України, – сказав глава держави. – Як би важко нам не було, ми маємо відтіснити окупантів із нашої землі. Скільки зможемо, стільки і будемо це робити. Для нас це життя, наше шлях. А як ще може закінчитися війна? Тільки так".

Водночас він наголосив, що російські війська за силою перевершують українські вдесятеро, тому Україні потрібно більше постачання озброєнь від союзників для вирівнювання балансу сил на полі бою.

Крім того, Зеленський зізнався, що іноді він відчуває, як Захід починає втомлюватися від цієї війни та втрачати до неї інтерес. Але, за його словами, світ має нарешті повністю усвідомити, що Україна бореться не лише за себе, а й за всю Західну цивілізацію.

Програш України означатиме програш США та європейських країн, які декларують демократичні цінності. "Я знаю, все це непросто. Я розумію, що у деяких державах складно до кінця зрозуміти, що відбувається, але треба це зробити. І це безпосереднє завдання журналістики. Я вам вдячний за те, що ми сьогодні говоримо", – звернувся президент України до американського журналіста. 

Потім він наголосив, що війна не має ніякої дистанції і сьогоднішня війна в Україні – це насправді війна у всьому світі.

Раніше Володимир Зеленський викрив владу РФ, показавши момент влучення російської ракети по кременчуцькому ТЦ.

Також Володимир Зеленський висловив упевненість у перемозі над Росією, закликавши союзників давати більше важкого озброєння.

Нагадаємо, після удару російською ракетою по ТЦ у Кремечузі Володимир Зеленський назвав окупантів "відмороженими терористами".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини