28 червня 2022, 12:33

Зеленський висловив упевненість у перемозі над Росією: "Вона не вміє воювати"

Глава держави не сумнівається у перемозі України над Росією, але для цього потрібне важке озброєння.

Зеленський висловив упевненість у перемозі над Росією: "Вона не вміє воювати"

Володимир Зеленський у відеозверненні від 27 червня заявив, що звертався до країн-членів G7, запевнивши, що Україна за підтримки Заходу може перемогти Росію.

"Вона (Росія) не вміє воювати", - наголосив глава держави у відеозверненні, опублікованому у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

Зеленський звернув увагу на те, що всі операції ЗСУ показують, як ворожі сили "сиплються, коли на них натиснути". Він зазначив, що російські окупанти не здатні комусь протистояти, їх вистачає лише на підлі удари по Кременчуку, Салатівці чи повне знищення міста, як у випадку з Маріуполем.

Президент нагадав, що Україна просила у Захода тяжке озброєння як до, так і після початку повномасштабного вторгнення Росії. Зеленський переконаний, що Україна отримає надійні системи ППО.

Нагадаємо, після ракетного удару по Кременчуку експерт назвав режим Путіна копією нацистського. За останніми даними, загинули щонайменше 18 людей.

За словами глави МВС України Дениса Монастирського, на ТЦ "Амстор" у Кременчуці російські окупанти скинули 900 кг вибухівки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини