17 червня 2022, 16:38

Підходи змінилися: у Зеленського допустили визволення Криму військовим шляхом

Українська влада змінила підходи до питання деокупації Криму після початку повномасштабної агресії Росії.

Підходи змінилися: у Зеленського допустили визволення Криму військовим шляхом

Влада України допускає можливість звільнення Криму військовими методами. Підходи Києва до питання деокупації півострова зазнали змін після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Відповідну заяву зробила постпред президента України у Криму Таміла Ташева в ефірі телемарафону.

За її словами, Стратегія деокупації та реінтеграції Криму містить різні методи, у тому числі військовий. Після розв'язаної Кремлем широкомасштабної війни, що розпочалася 24 лютого, українська сторона змінила підходи щодо повернення контролю над півостровом. На сьогоднішній день можливість використання асиметричних заходів, тобто військових, не виключається.

Співрозмовниця додала, що Київ планує використати всі доступні варіанти для деокупації своїх територій, які будуть необхідні для досягнення цієї мети.

Нагадаємо, західні ЗМІ повідомили, що Франція хоче, щоб Україна здобула перемогу над Росією на полі бою та повернула всі тимчасово окуповані території, включаючи Крим.

Тим часом, українська розвідка опублікувала докладну технічну документацію Кримського мосту. Таким чином, у відомстві відповіли на твердження Кремля про те, що зазначений інфраструктурний об'єкт нібито надійно захищений.

Раніше глава ГУР Міноборони Кирило Буданов заявив, що до кінця року українські військові як мінімум зайдуть на територію Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини