17 червня 2022, 07:50

У Путіна відповіли на запитання про статус Херсонщини та назвали "головну мету" Росії

У Кремлі стверджують, що "мета номер один" Росії у війні з Україною – "захист мешканців Донецька та Луганська".

У Путіна відповіли на запитання про статус Херсонщини та назвали "головну мету" Росії

Влада Росії, яка неодноразово змінювала цілі так званої "спецоперації" в Україні після провалу під Києвом, стверджує, що головним завданням російської сторони у війні є "захист жителів Донбасу".

Про це повідомив речник Кремля Дмитро Пєсков в інтерв'ю американському телеканалу CNN.

Відповідаючи на запитання щодо статусу Херсонської області й інших захоплених російськими військами після 24 лютого територій України, спікер Путіна заявив, що майбутнє цих регіонів нібито "залежить від волі населення".

У свою чергу, глава МЗС РФ Сергій Лавров повідомив у четвер, що Москва має намір відстоювати "незалежність" так званих "ДНР" і "ЛНР" в адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей, а також поскаржився на Україну, яка нібито заморозила переговорний процес з російською стороною про укладання мирної угоди.

Зазначимо, після невдачі у Київській області й інших північних регіонах України Росія кілька разів змінювала цілі своєї "спецоперації". Останнім часом із Кремля все частіше звучать заяви, що їхнім основним завданням є захоплення всієї території Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, у РНБО України повідомили, що Росія, ймовірно, не організовуватиме псевдореферендуми на окупованих територіях, а просто братиме ці регіони під свій контроль, призначаючи туди своїх "управлінців".

Раніше російські ЗМІ писали, що у Кремлі допускають створення нового федерального округу у складі РФ, до якого будуть належать "ДНР" і "ЛНР", а також окуповані райони Херсонської та Запорізької областей.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини