8 червня 2022, 09:32

Британська розвідка озвучила плани РФ щодо Херсонщини

На прикладі Херсона окупаційна влада показуватиме, як там стало "добре жити".

Британська розвідка озвучила плани РФ щодо Херсонщини

Британська розвідка не сумнівається, що недавні заяви колаборантів Херсона свідчать про те, що у Кремлі збираються на прикладі окупованого міста показати, як "поліпшилося" життя після приходу "визволителів".

Сьогодні, 8 червня, у прес-службі Міноборони Великої Британії озвучили ситуацію в Україні та на фронті.

Посилаючись на розвідку, у міністерстві повідомили, що останню добу ворог із трьох сторін продовжив атакувати Сєвєродонецьк з метою повністю опанувати місто. Проте за останні 24 години ситуація кардинально не змінилася.

Російське командування віддало наказ про наступ у центральній частині Донбасу, водночас намагатися тримати оборону на флангах.

Відзначили британці й контрнаступ ЗСУ на Херсонщині, коли українським захисникам вдалося відновити плацдарм на східному березі річки Інгулець.

Джерело повідомляє, що лінія фронту розтягнулася на 500 км і обидві сторони стикаються з тими самими проблемами: як підтримати оборону та при цьому продовжити новий наступ.

На території Херсонщини "нова влада" погоджує всі свої кроки з Кремлем: від запровадження рубля до призначення "глав" районних адміністрацій. Ходять чутки про те, що з вересня в області планують перейти на російську програму навчання дітей і оцінювання за системою "5 балів".

У РФ всіляко наполягатимуть на тому, що окупація принесла регіону лише один "позитив".

Раніше Береза озвучив три причини, через які колаборанти на Херсонщині вирішили провести "референдум" про приєднання до РФ.

Нагадаємо, 7 червня у Херсоні навпроти будівлі облдержадміністрації пролунав вибух у приміщенні одного з ресторанів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини