25 травня 2022, 22:27

Розкрито список країн ЄС, які наполягають на поступках Путіну

У Євросоюзі намітився "проросійський блок", який виступає за мирні переговори між Києвом і Москвою.

Розкрито список країн ЄС, які наполягають на поступках Путіну

У Європі утворився "проросійський блок" з кількох країн, які наполягають на якнайшвидшому умиротворенні російського агресора шляхом переговорів. До нього входять Франція, Німеччина, Італія та Угорщина.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Франція, Німеччина, Італія та Угорщина - за мир, за переговори. Італійці навіть коригували сьогодні план. Переговори з однієї простої причини: поступки Путіну", - заявив співрозмовник.

Водночас Єврокомісія на чолі з Урсулою фон дер Ляйєн займає принципово іншу позицію. Вона говорить про необхідність перемоги України у цій війні та стратегічну поразку путінської Росії.

"Європа заходить у серйозну кризу. Ця криза прямо позначається на нашому суспільстві", - додав аналітик.

За словами Арестовича, згадана криза виявляється в уповільненні постачання європейської зброї в Україну, що негативно позначається на ситуації на фронті для української армії.

Тим часом агентство Reuters випустило матеріал із заголовком "Тріщини в ЄС через Україну розширюються, Італія та Угорщина закликають до перемир'я", в якому йдеться, що Рим, Будапешт і Нікосія підтримали внесення до проекту підсумкової заяви засідання ЄС 30-31 травня пункт про необхідності мирних переговорів між Україною та Росією.

Журналісти нагадують, що Угорщина виступає проти нафтового ембарго, а Кіпр стурбований забороною продажу нерухомості громадянам РФ.

Раніше голова Євроради Шарль Мішель висловив упевненість, що ЄС досягне згоди щодо нафтового ембарго для російської нафти. Рішення може бути прийняте вже до наступного саміту, який відбудеться наприкінці місяця у Брюсселі.

Нагадаємо, в Офісі президента України закликали до посилення санкцій проти Москви та заявили, що відновлення мирного процесу можливе лише за умови виходу російських військ з української території.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини