23 травня 2022, 07:30

Україна виставила Росії умову мирної угоди

Відновлення мирного процесу можливе лише після виходу російських військ із території України.

Україна виставила Росії умову мирної угоди

Україна виключає якісь угоди з Російською Федерацією, у тому числі щодо припинення вогню, якщо вони передбачатимуть визнання окупації українських територій.

Таку позицію озвучив радник голови ОПУ Михайло Подоляк, повідомляє Reuters.

За його словами, відновлення мирного процесу можливе лише після того, як російські війська залишать територію України.

Подоляк зазначив, що будь-які поступки Москві негативно позначаться для української держави, вони не зупинять війну, а лише поставлять її на паузу на деякий час, після чого Кремль завдасть ще сильнішого удару.

Таким чином, співрозмовник вважав "дивними" заклики, що звучать на Заході, до негайного припинення бойових дій, при якому росіяни залишаться на захоплених територіях.

Росія сьогодні намагається зафіксувати якісь свої успіхи на полі бою, і припинення вогню зіграло б противнику на руку, пояснив Подоляк.

Раніше Подоляк закликав Захід не торгуватися з Росією та надати Україні важке озброєння, включаючи РСЗВ, а також системи ППО та ПРО. У свою чергу, голова ОП Андрій Єрмак підкреслив, що Україні потрібна зброя без обмежень.

До цього Подоляк повідомив, призупинення переговорного процесу з РФ пов'язане з тим, що у Москві досі не розуміють наслідки війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини