15 травня 2022, 12:48

Подоляк розповів, як виграти війну з РФ вже цього року: є дві умови

Україна не зацікавлена у затяжному характері війни з Росією та готова здобути перемогу до кінця року за дотримання двох умов, заявив Подоляк.

Подоляк розповів, як виграти війну з РФ вже цього року: є дві умови

Україна зможе завершити війну та здобути у ній перемогу вже до кінця нинішнього року, однак для цього з боку Заходу необхідно виконати дві важливі умови. У разі запровадження реального нафтового ембарго проти російської нафти та початку постачання танків, літаків та артилерії Україна зможе закінчити війну з РФ вже до кінця 2022 року.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву радника голови ОП Михайла Подоляка, опубліковану на його сторінці у соціальній мережі Twitter.

Подоляк підкреслив, що Українська держава не зацікавлена у затяжному характері війни з Москвою, як і вся світова спільнота. При цьому шанс закінчити війну при виконанні двох вищевказаних умов є реальним.

"Покінчимо з цим разом", - звернувся він до західних партнерів України.

Зазначимо, зараз у Європейському союзі проходять активні консультації щодо параметрів нафтового ембарго проти Росії, яке позбавить Москву значного фінансового ресурсу та зможе завдати важкого удару по економіці, яка без того постраждала від санкцій за вторгнення в Україну.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Крутихін озвучив похмурий прогноз Росії через ембарго: "Кінець великої нафтової держави".

Ми також писали, що Гудков озвучив наслідки від запровадження нафтового ембарго проти РФ.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини