8 квітня 2022, 07:25

Президент доручив створити реєстр колаборантів: країна має знати зрадників в обличчя

Данілов повідомив про підготовку й оприлюднення списку зрадників України.

Президент доручив створити реєстр колаборантів: країна має знати зрадників в обличчя

Апарат Ради національної безпеки й оборони за дорученням президента Зеленського проводить роботу над підготовкою реєстру колаборантів. Незабаром список буде передано у відкритий доступ.

"Вже найближчим часом документ буде передано засобам масової інформації. Усі зможуть отримати доступ до прізвищ та імен зрадників", – сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Він звернув увагу, що у списку буде багато людей, які до 24 лютого не викликали жодних сумнівів щодо їхньої громадянської позиції. Частина з них часто з'являлася на телеекранах і проводила етери, закликаючи до демократії, свободи слова та багатьох інших речей. Данілов натякнув, що одним із таких зрадників стала досить популярна людина – мешканець Одеси.

Раніше повідомлялося, що у Мережі стартував новий проєкт #колаборанти, який передбачає поширення інформації про осіб, що стали зрадниками України та перейшли на бік ворога.

Нагадаємо, що саме колаборанти "ОПЗЖ" стали внутрішньою рушійною силою для росіян, які бажають встановити на окупованих територіях власну владу та вплив. Так, влада "ДНР" заочно оголосила про зміну мера у Маріуполі – на його місце призначено колишнього депутата К. Іващенка.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини