29 березня 2022, 08:07

Кулеба відповів Путіну на плани по "знищенню України"

У Путіна є свої плани, а Україна має свої: повне звільнення країни від російських окупантів.

Кулеба відповів Путіну на плани по "знищенню України"

Напередодні у Мережі з'явилася інформація від британського видання The Times, у якому йдеться про те, що нібито Абрамович відвіз записку Путіну, написану Зеленським. Після її прочитання глава РФ нібито розгнівався та заявив, що "знищить всю Україну".

Вчора, 28 березня, голова МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю українським ЗМІ заявив, що у Путіна можуть бути якісь свої плани, проте наша країна також їх має, інформує "Український Діалог".

За словами міністра, сьогодні вже немає великого значення, що думає Путін і кого він збирається "добити". Кулеба нагадав, що у планах того ж таки Путіна було захоплення Києва та ключових міст України за три дні. Проте вже триває 34-та доба боротьби українського народу проти окупантів. За словами голови МЗС України, глава РФ може й надалі будувати свої плани, а наша країна має свої: перемога та звільнення всіх захоплених територій.

Абрамович є посередником між Києвом і Москвою. Саме він нібито передав записку Зеленського, де той описав своє бачення майбутнього, щоб припинити війну та сісти за стіл переговорів. Путін був злий, що зазнає поразки в Україні, тому попросив передати Зеленському: він "знищить всю Україну".

Посередником у переговорному процесі є і Туреччина. ЗМІ пишуть, що Анкара запропонувала своє рішення щодо Криму та Донбасу: передати РФ в оренду на певний термін, як це було свого часу між Великобританією та Гонконгом.

Раніше американські ЗМІ запевняли, що під час одного з візитів до Путіна російські спецслужби отруїли Абрамовича, який виступає парламентарієм між Москвою та Києвом.

Нагадаємо, депутат Держдуми Росії Делягін запропонував почати бомбардувати Азербайджан, оскільки Баку може становити реальну загрозу для Росії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини