2 березня 2022, 16:07

В ОП відреагували на плани Кремля зробити Януковича "президентом України"

В Офісі президента повідомили, що у Москві немає розуміння реальних настроїв в Україні.

В ОП відреагували на плани Кремля зробити Януковича "президентом України"

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк назвав колишнього українського "лідера"-втікача Віктора Януковича "політичним трупом", коментуючи повідомлення ЗМІ про плани Кремля провести "спецоперацію" й оголосити Януковича "президентом України".

За словами Подоляка, поверненням до історії з Януковичем російське керівництво вкотре демонструє своє нерозуміння ситуації в Україні. У російської сторони відсутня об'єктивна аналітика, наслідком чого стають вбивчі для неї рішення. У цю канву лягають пропагандистські заяви про "зустріч російської армії з квітами в Україні", насправді ж окупантів ненавидять і всіма способами намагаються зупинити просування їхньої військової техніки.

Згадка прізвища Януковича лише посилить опір українського суспільства. Це персонаж із мінусовою репутацією, який абсолютно несумісний з українським контекстом. До таких персонажів також можна віднести Віктора Медведчука та Євгена Мураєва, наголосив радник голови Офісу президента.

Раніше "Українська правда" з посиланням на джерела в українській розвідці повідомила, що Янукович зараз перебуває у Мінську. Кремль може готувати "спецоперацію", у результаті якої експрезидент, що втік, спробує оголосити себе "чинним главою держави". Росія має намір використати Януковича, щоб той від імені України підписав фейкову капітуляцію.

Напередодні у Міноборони попередили: окупанти збираються влаштувати перебої зв'язку та вкинути фейки про нібито капітуляцію України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини