23 лютого 2022, 11:04

Депутати ВРУ переглянуть бюджет України, але лише в одній галузі: у "Слузі народу" дали коментар

На тлі російської агресії депутати українського Парламенту вирішили виділити на оборону додаткові 36,5 млрд грн.

Депутати ВРУ переглянуть бюджет України, але лише в одній галузі: у "Слузі народу" дали коментар

21 лютого президент Росії ухвалив рішення визнати "ЛДНР", а наступного дня Держдума та Радфед РФ ратифікували договір між Росією та "республіками". На цьому тлі у Раді ухвалили рішення терміново переглянути бюджет країни на поточний рік.

Російська армія все ще перебуває на кордоні з Україною. 22 лютого президент країни підписав указ про призов резервістів до ЗСУ віком від 18 до 60 років. А народні депутати вирішили виділити додаткові 36,5 млрд грн на оборону, інформує сайт "Слуги народу".

Інформацію підтвердила нардеп Олена Шуляк. Згідно з документом, додаткові кошти буде розподілено таким чином: більша частина, 21 млрд грн, піде на забезпечення ЗСУ та ДССТ. Майже 6,5 млрд грн піде на озброєння. На закупівлю засобів захисту буде виділено 3,7 млрд грн. На сили територіальної оборони – 1,1 млрд. Також планується виділити 1,4 млрд на закупівлю пального. Планується закупити 700 тисяч сухих пайків на суму 0,2 млрд грн, а на харчування у солдатських їдальнях буде виділено 1,5 млрд грн.

У "Слузі народу" заявили, що додаткові кошти на оборону буде виділено за рахунок компаній, які ведуть роботи у сфері видобутку газу. Також депутат не відкидає допомогу ззовні.

Напередодні президент України заявив про готовність запровадити воєнний стан у країні, але у разі війни з Росією. А сьогодні, 23 лютого, у МЗС України закликали всіх громадян, які працюють або проживають у Росії, повернутися на батьківщину.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський оголосив збір резервістів у ЗСУ, але лише тих чоловіків, які занесені до спеціального резерву.

Нагадаємо, на кордоні з Україною помітили російську військову техніку з незвичайними розпізнавальними знаками у вигляді літери Z.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини