22 лютого 2022, 14:21

Порошенко дорікнув Зеленському та зажадав вжити екстрених заходів на тлі останніх заяв із Росії

П'ятий президент України наполягає на невідкладному введенні воєнного стану в областях, що межують з окупованими територіями Донбасу.

Порошенко дорікнув Зеленському та зажадав вжити екстрених заходів на тлі останніх заяв із Росії

Україна має негайно запровадити воєнний стан у Луганській і Донецькій областях, вважає ексгарант. Офіційне рішення має бути прийняте сьогодні.

Також він висловив своє невдоволення поведінкою чинної влади в умовах нового витка російської агресії щодо України.

Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на Telegram-канал лідера "Євросолідарності", де з'явилося відео з його закликом на тлі останніх заяв із Москви та від псевдовлад так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Моя перша вимога до президента, прем'єра, міністра оборони, Головнокомандувача, міністра внутрішніх справ  виходити та говорити про поточну ситуацію та про те, що має робити кожен українець", – сказав Порошенко.

Крім того, колишній лідер подякував українцям, які замість панікувати "вишикувалися у чергу за зброєю" та готові власноруч захищати Батьківщину від путінських військ.

Діалог.UA писав, що бойовики із "ЛНР" озвучили плани щодо своїх "нових кордонів". Вони зазіхнули на всю Луганську область.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон впевнений, що Путін на визнанні псевдореспублік не зупиниться. Глава Кремля ще не реалізував свій план.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини