18 лютого 2022, 20:54

Пушилін готує "ДНР" до терактів: "Ситуація на Донбасі йде до війни"

Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін після заяви про евакуацію населення попередив про швидку війну.

Пушилін готує "ДНР" до терактів: "Ситуація на Донбасі йде до війни"

18 лютого ватажок "ДНР" Денис Пушилін розпочав евакуацію місцевого населення до Ростова. У планах окупантів вивезти з ОРДО 700 тисяч жінок і дітей. Чоловіків не випускають з окупованих територій.

"Ситуація на Донбасі, на жаль, йде до війни. У "ДНР" взяли під охорону всі об'єкти критичної інфраструктури та готові до можливих терактів", – заявив Пушилін в інтерв'ю пропагандистам.

Блогер Олександр Коваленко, відомий як Злий Одесит, нагадав, що Пушилін періодично говорить про те, що ЗСУ ось-ось почнуть "наступ". Цього разу він пішов далі та почав вивозити людей. Проте сам залишається у Донецьку.

"Нагадаю, що у травні 2014 року, коли український спецназ взяв під свій контроль ДАП, Дениска втік із Донецька, підібгавши хвіст, одним із перших. Про що це свідчить? Це свідчить про те, що вся ця історія з “евакуацією” організована не тому, що ЗСУ збираються "наступати", а тому, що окупанти задумали проти евакуйованих провокацію", – попередив блогер.

До речі, Кремль не став обтяжувати себе та вирішив використати сценарій з евакуацією населення, "обкатаний" на Абхазії та Південній Осетії у 2008 році. Тепер українські стратеги мають більше шансів передбачати наслідки, спираючись на досвід грузинських колег.

Як повідомлялося раніше, президент Росії продовжує вимагати прямих переговорів української влади з бойовиками на Донбасі.

18 лютого ватажки "ДНР" і "ЛНР" оголосили про масову евакуацію жителів ОРДЛО до Ростова, аргументуючи її загрозою наступу ЗСУ.

Проте прессекретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що йому невідомо про плани ОРДЛО щодо евакуації. Влада Ростовської області також нічого не знає про підготовку пунктів прийому для жителів Донбасу.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини