18 лютого 2022, 17:22

"ЛНР" слідом за "ДНР" оголосила евакуацію населення у РФ – влада Ростовської області здивована

В адміністрації губернатора Ростовської області нічого не знають про плани окупаційних адміністрацій на Донбасі щодо евакуації населення.

"ЛНР" слідом за "ДНР" оголосила евакуацію населення у РФ – влада Ростовської області здивована

Ватажок терористичного угруповання "ЛНР" Леонід Пасічник слідом за ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним оголосив про масову евакуацію жителів окупованих районів Донбасу до Росії, а також закликав чоловіків "взяти до рук зброю для захисту своєї землі".

Відповідну заяву розповсюдили сепаратистські інформаційні ресурси.

Пасічник звинуватив владу України у намірі здійснити "глибокий прорив" углиб "республіки" та закликав місцевих жителів, які "не мають мобілізаційних приписів", терміново виїхати на територію РФ.

У повідомленні йдеться, що Росія нібито готова забезпечити організований прийом населення ОРДЛО на своїй території.

Раніше з аналогічною заявою виступив ватажок "ДНР". Він також запевнив, що організовані у Ростовській області пункти прийому мешканців ОРДЛО "забезпечені всім необхідним".

Поки Пушилін і Пасічник оголошують евакуацію та стверджують про готовність Росії прийняти населення окупованих районів Донбасу, влада Ростовської області нічого не знає про це.

Як повідомляє Znak.com, в адміністрації губернатора Ростовської області заявили, що нині вони не мають жодної інформації про заплановане розгортання пунктів тимчасового розміщення для жителів ОРДЛО. За словами ростовських чиновників, про рішення бойовиків вони знають лише із новин.

У прикордонному управлінні ФСБ по Ростовській області взагалі відмовилися коментувати цю тему, а у регіональному МНС порадили журналістам звернутися до органів місцевого самоврядування для уточнення цієї інформації.

Напередодні повідомлялося, що бойовики "ДНР" мають намір евакуювати жителів населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування. При цьому на непідконтрольні території заїхали знімальні групи російських пропагандистів, що свідчить про готовність Москви до здійснення провокацій.

Нагадаємо, останні два дні на Донбасі спостерігається різке загострення ситуації. Під вогнем бойовиків перебувають понад 20 населених пунктів.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини