8 лютого 2022, 08:04

Україна та Німеччина знайшли компроміс щодо постачання озброєння

7 лютого голова МЗС України Дмитро Кулеба провів переговори з німецькою колегою Анналеною Бербок щодо військової допомоги Німеччини.

Україна та Німеччина знайшли компроміс щодо постачання озброєння

Учора, 7 лютого, Київ приймав головного дипломата Німеччини Анналену Бербок, яка вдруге за зиму прилітає в Україну на тлі напруги, що зростає, на кордонах країни.

Дипломат зустрілася з головою МЗС України Дмитром Кулебою, щоб обговорити питання щодо постачання озброєння, пише "Європейська правда".

"Це була відверта розмова, у нас дійсно позиції відрізняються... Я думаю, що сьогодні ми знайшли точки дотику та проєкт рішення. Тепер чекатиму на крок німецького уряду", – прокоментував Кулеба.

Варто нагадати, що після відставки канцлера Ангели Меркель стало відомо, що вона довгий час блокувала військову допомогу НАТО Україні.

Однак після зміни влада у ФРН продовжила перешкоджати постачанню зброї для потреб ЗСУ. Після тривалих переговорів Берлін все ж таки зважився допомогти Києву 5 тисячами захисних шоломів для військових.

Нещодавно канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що категорично не підтримує агресивну політику Росії та попереджає, що нова атака на Україну "коштуватиме дуже дорого" Кремлю.

Тим часом ЗСУ почали отримувати військову допомогу від США, Великої Британії, Канади, Данії, країн Балтії й інших союзників.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини