3 лютого 2022, 11:25

У МЗС України відповіли Білорусі на збитий "український безпілотник"

Україна не використовувала свій безіплотник на кордоні з Білоруссю.

У МЗС України відповіли Білорусі на збитий "український безпілотник"

Сьогодні, 3 лютого, МЗС Білорусі викликало до себе українського посла Ігоря Кизима, зажадавши від нього пояснення запуску українського безпілотника над територією Білорусі.

Спікер МЗС України Олег Ніколенко на своїй сторінці у Twitter заявив, що новина про безпілотника – це чергова вигадка з боку Мінська.

Спочатку у Білорусі говорили про міфічні "тони зброї" на кордоні, а тепер йдеться і про безпілотник у небі над сусідньою країною. Київ не використовував безпілотник у цьому районі, а Мінськ вирішив підіграти Росії, яка дестабілізує ситуацію на кордоні з Україною.

Раніше у МЗС Білорусі заявили, що нібито український безпілотник перетнув кордон ще 24 січня. Його "вимушено посадили" співробітники ЗС Білорусі. У Мінську стверджують, що нібито всі показники говорять про те, що його запустили з України, щоб моніторити ситуацію у сусідній країні. У Білорусі заявляють, що безпілотник мав збирати розвіддані з військового полігону "Брестський".

У МЗС Білорусі заявили, що послу було сказано, що Україна здійснює "недружню політику", яка не сприяє "цивілізаційному" двосторонньому діалогу.

Пізніше Білорусь виклала до Мережі знімок збитого безпілотника.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко готовий покликати на допомогу російську армію, якщо Захід ухвалить рішення атакувати Білорусь.

Нагадаємо, Мінськ заборонив Литві постачати в Україну паливо через територію Білорусі залізничною колією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини