26 січня 2022, 09:51

В Офісі президента України відповіли на можливість прямих переговорів із "ДНР" і "ЛНР"

Київ не сідатиме за один стіл переговорів із найманцями з "ДНР" і "ЛНР".

В Офісі президента України відповіли на можливість прямих переговорів із "ДНР" і "ЛНР"

Напередодні німецькі ЗМІ опублікували новину про те, що 26 січня у Парижі має відбутися зустріч української делегації з представниками "ДНР" і "ЛНР". Сьогодні в Офісі президента України вирішили розставити всі крапки над "і" у цьому питанні.

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Київ не збирається вести прямі переговори із бойовиками з "ДНР" і "ЛНР", інформує "РБК".

Єрмак наголосив, що Україна ніколи не піде на прямі переговори із сепаратистами. Інформацію від ЗМІ він назвав черговим фейком. 26 січня у Парижі обговорюватимуться питання режиму припинення вогню, гуманітарні питання та відкриття пропускних пунктів.

Німецьке видання DW опублікувало статтю про те, що 26 січня у Парижі під час зустрічі радників лідерів країн "нормандського формату" від Києва вимагатимуть провести переговори з бойовиками із "ДНР" і "ЛНР".

Київ неодноразово говорив про те, що не сяде за стіл переговорів із сепаратистами.

Водночас голова ради Федерації Росії Валентина Матвієнко в інтерв'ю російським ЗМІ заявила, що Київ досі виношує плани щодо вирішення конфлікту на Донбасі силовим шляхом.

Нагадаємо, на думку українського журналіста Гармаша, президент Росії не піде на визнання "ДНР" і "ЛНР", доки він буде впевнений у тому, що Київ готовий виконати Мінські домовленості.

Раніше, 25 січня, у німецькій пресі з'явилася новина про те, що представники "нормандського формату" вимагатимуть від Києва сісти за стіл переговорів із сепаратистами.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини