25 січня 2022, 16:48

Акція SaveФОП: під Радою почалися зіткнення з поліцією – депутатів терміново евакуювали

Під Верховною Радою відбулися зіткнення силовиків із протестувальниками "SaveФОП", є постраждалі.

Акція SaveФОП: під Радою почалися зіткнення з поліцією – депутатів терміново евакуювали

Ситуація під Верховною Радою, де протестують кілька тисяч прихильників руху "SaveФОП", погіршується. Почалися зіткнення з поліцією.

Подробиці та кадри доступні на Telegram-каналі "Український Діалог".

За даними очевидців, активісти зламали паркан біля будівлі Верховної Ради та спробували взяти штурмом Парламент. Правоохоронці їх стримують. Застосовуються спеціальні засоби – димові шашки та сльозогінний газ.

Вже з'явилася інформація про перших потерпілих з обох боків. Ресурс Klymenko Time оприлюднив відео з чоловіком у цивільному, який не подавав ознак життя. Правоохоронці намагалися привести його до тями за допомогою нашатиря, але безуспішно. Про стан чоловіка інформації немає.

Відтісняючи протестувальників, силовики взяли під контроль їхню сцену, що тільки посилило зіткнення. Правоохоронці невдовзі відступили.

За останніми даними, депутатів екстрено евакуювали з Ради підземним переходом. У будівлі залишилися лише журналісти й охорона.

Варто зазначити, що учасники акції "SaveФОП" вимагають, щоб Рада ухвалила два законопроєкти 5866 та 5866-1, які полегшать їм підприємницьку діяльність.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що акція ФОПів під ВР переросла у конфлікт із силовиками: активісти вимагають заблокувати два законопроєкти.

Ми також писали, що "Вечірній квартал" висміяв протести ФОПів – бізнесмени різко відповіли.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини