25 січня 2022, 10:01

Кулеба прокоментував рішення Держдуми РФ щодо визнання "ДНР" і "ЛНР"

Визнання Росії "ЛНР" і "ДНР" – це частина великої гри, спрямованої на дестабілізацію ситуації у регіоні.

Кулеба прокоментував рішення Держдуми РФ щодо визнання "ДНР" і "ЛНР"

Напередодні депутати Держдуми Росії ухвалили рішення звернутися до голови Кремля щодо визнання "ДНР" і "ЛНР". В Україні заявили, що це "частина великої гри" Москви, яка спрямована на дестабілізацію ситуації на Донбасі. Більше того, таке "визнання" суперечить Мінським домовленостям.

Учора, 24 січня, глава МЗС України Дмитро Кулеба у прямому ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV прокоментував рішення депутатів Держдуми РФ щодо визнання "ДНР" і "ЛНР".

Міністр наголосив, що як тільки Путін дасть добро на таке визнання, то автоматично Росія виходить із Мінських угод.

Вчора спікер Держдуми Росії В'ячеслав Володін заявив, що зараз розпочато консультації з головами фракцій щодо визнання "ДНР" і "ЛНР". А вже у лютому буде складено звернення до президента Росії. За словами комуністів, які є ініціаторами цього звернення, до Донбасу наближаються "війська НАТО", які готові "окупувати" регіон.

Депутат Держдуми Казбек Тайсаєв заявив, що комуністи підготували документ про визнання "ДНР" і "ЛНР" на основі аналогічного документа, який визнав окуповані Абхазію та Південну Осетію.

Також у Росії заявляють, що НАТО вже окупував Україну, а незабаром там будуть розміщені військові бази.

Раніше політолог Дмитро Орєшкін пояснив, що у Путіна зараз немає ресурсів для повноцінної війни з Україною. Проте, щоб насолити Києву та Заходу, президент РФ може визнати "ДНР" і "ЛНР".

Нагадаємо, глава МЗС РФ Лавров закликав не спекулювати на темі визнання чи невизнання "ДНР" і "ЛНР", проте закликав Київ терміново виконати всі умови Мінських домовленостей.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини