20 січня 2022, 11:47

"Ще рано ставити крапку", – історія зі звільненням Арестовича із ВП отримала несподіваний поворот

За даними журналістів видання, спільну роботу Офісу президента й Арестовича може бути продовжено.

"Ще рано ставити крапку", – історія зі звільненням Арестовича із ВП отримала несподіваний поворот

Несподіваний розвиток здобула історія зі звільненням Олексія Арестовича з посади позаштатного радника голови ОП Андрія Єрмака. Журналістам видання "УП" вдалося з'ясувати, що Арестович залишається на своїй посаді та заяви про звільнення не писав.

За словами джерела, керівництво президентської адміністрації дізналося про звільнення "так само, як і всі: із ЗМІ".

Більше того, за даними журналістів видання, спільну роботу ОП й Арестовича може бути продовжено, оскільки керівник Офісу президента погодив проведення зустрічі зі своїм радником, який раніше заявив про бажання залишити свою посаду.

"Єрмак й Арестович домовилися про зустріч, тому у цій історії ще рано ставити останню крапку", – зазначили журналісти.

17 січня Олексій Арестович повідомив про рішення залишити посаду позаштатного радника голови Офісу президента України Андрія Єрмака та посаду спікера української делегації у ТКГ. У коментарі "4 каналу" він розповів, що рішення ухвалив самостійно з урахуванням "особистих причин". Три дні тому Арестович вперше за довгий час розкритикував президента Володимира Зеленського та його команду, звинувативши у невиконанні обіцянок.

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович вперше особисто прокоментував свою відставку та розповів про причину, яка спонукала його до такого кроку. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Арестович заявив, що імпульсом до відставки стала ситуація навколо повернення до країни п'ятого президента Петра Порошенка.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини