18 січня 2022, 19:26

ЗМІ: сім'я президента Зеленського поїхала на Сейшели, Луценко обіцяє докази

Сім'я українського президента Володимира Зеленського, ймовірно, відпочиває на Сейшельських островах.

ЗМІ: сім'я президента Зеленського поїхала на Сейшели, Луценко обіцяє докази

Дружина президента України Олена Зеленська з дітьми, батьками та друзями, ймовірно, відлетіла на курорт на Сейшельські острови.

Одним із перших про це повідомило видання "Страна", посилаючись на таємні джерела в оточенні глави держави. Якихось оприлюднених підтверджень інформації на цей час немає.

“Одразу після новорічних свят пройшла чутка, що Зеленський насправді не вийшов на роботу, а полетів продовжувати відпочинок на Сейшельські острови. Але... полетів не президент, а його родина”, – повідомив ресурс.

Пізніше подібну інформацію підтвердив колишній генпрокурор України Юрій Луценко в етері телеканалу "Україна 24".

"Я відповідально заявляю, що сім'я Зеленського зараз відпочиває на Сейшелах", – заявив Луценко. Він пообіцяв незабаром надати докази.

Варто зазначити, що ще 9 січня український блогер Карл Волох написав у Facebook про нібито поїздку Зеленського на Сейшели із сім'єю та головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Інформація не підтвердилась. Вже наступного дня глава держави оприлюднив в Instagram фото із Банкової.

Судячи з повідомлень з Офісу президента, Зеленський мав дуже насичений робочий графік у ці дні.

Довідка: Сейшели – острівна держава, що знаходиться в Індійському океані за 1600 км від східного узбережжя Африки. До складу республіки входять 115 островів, населених з яких лише 33.

Економіка Сейшельських островів тримається на туризмі. Курорти там вважаються найкращими у світі. Відпочинок там дуже недешевий.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Зеленський потрапив у скандал, зупинившись в одному готелі у Буковелі з олігархом Коломойським.

Ми також писали, що останні дні новорічних канікул президент України провів спортивно, підкорюючи траси гірськолижного курорту у Карпатах.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини