17 січня 2022, 16:00

Порошенко заснув під час виступу адвоката у суді: курйозний інцидент потрапив на відео

З Порошенком стався курйозний інцидент прямо під час засідання у Печерському суді столиці.

Порошенко заснув під час виступу адвоката у суді: курйозний інцидент потрапив на відео

П'ятий президент Петро Порошенко заснув у ході судового процесу, на якому сьогодні йому обирають запобіжний захід за підозрою у державній зраді. Присутні у суді журналісти звернули увагу на те, що під час виступу адвоката Ігоря Голованя колишній глава держави заснув, після чого його голова повільно нахилилася до столу.

У певний момент Порошенко прокинувся та розплющив очі.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

При цьому у ході однієї з перерв Порошенко залишив зал засідання та недовго спілкувався з представниками ЗМІ. Зокрема, лідер "Євросолідарності" звернувся до президента Зеленського, якому порадив перестати вживати наркотики.

"Припиніть вживати наркотики, оскільки Ваші дії абсолютно неадекватні", – заявив він.

Зазначимо, що Порошенко сьогодні зранку повернувся до Києва після місячної відсутності в Україні рейсом із Варшави. Одразу після повернення він попрямував до Печерського суду, де йому мають обрати запобіжний захід у "вугільній справі" про постачання вугілля з окупованої частини Донбасу.

Раніше ми повідомляли, як близько 11:00 Порошенко прибув до будівлі Печерського суду та заявив, що справу про держзраду відкрили "зрадники" України.

Нагадаємо, адвокат Порошенка Головань заявив, що суд не надав офіційного документа, за яким п'ятий президент України проходить як підозрюваний.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини