17 січня 2022, 14:15

Порошенко після суду зробив заяву та назвав гасло, яке йому дуже сподобалося

17 січня у Печерському суді почали розглядати справу про держзраду Порошенка. Через годину було оголошено перерву.

Порошенко після суду зробив заяву та назвав гасло, яке йому дуже сподобалося

Сьогодні, 17 січня, близько 9:10 у Києві приземлився літак із Варшави з Петром Порошенком на борту. Політик повернувся до України, щоб взяти участь у засіданні Печерського суду у справі про держзраду.

Сам суд тривав майже годину та була оголошена перерва, щоб всі ознайомились зі справою. Після засідання п'ятий президент України вийшов до своїх прихильників, які зібралися біля суду. Про це повідомив сам Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Політик заявив, що суд вирішив надати Порошенку безплатного держадвоката замість Новікова та Голованя. Державний адвокат заявив, що не братиме участі у провокації.

Ніхто зі звинувачення не пам'ятає, де, коли та за яких обставин було вручено підозру Порошенку про держзраду.

Перерва була оголошена для того, щоб Порошенко та його адвокати ознайомилися зі справою, розписаною у 9 томах. Експрезидент заявив, що він зацікавлений у тому, щоб справу якнайшвидше відновили.

Порошенко подякував усім, хто прийшов його підтримати до будівлі Печерського суду. Лідер партії "ЄС" пообіцяв якнайшвидше ознайомитися зі справою, щоб влада не затягувала цей процес.

Порошенко не може зрозуміти, чому сьогоднішня влада бореться з опозицією, а не з реальним ворогом в особі президента Росії.

Насамкінець депутат Верховної Ради подякував присутнім за гасла й особливо виділив одне: I'll be back. Він заявив, що країна тепер має "порох" і разом "ми переможемо".

Раніше ми повідомляли, як близько 11:00 Порошенко прибув до будівлі Печерського суду та заявив, що справу про держзраду відкрили "зрадники" України.

Нагадаємо, адвокат Порошенка Головань заявив, що суд не надав офіційного документа, за яким п'ятий президент України проходить як підозрюваний.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини