17 січня 2022, 13:25

Порошенко не має статусу підозрюваного – адвокат Головань

Печерський районний суд Києва взяв "тай-маут" у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту України Петру Порошенку.

Порошенко не має статусу підозрюваного – адвокат Головань

Захист лідера "Європейської солідарності" не бачив жодного документа, який би підтверджував повідомлення колишньому гаранту про підозру.

Адвокат Порошенко Ігор Головань наголосив на цьому моменті та попросив Печерський районний суд Києва надати захисту можливість ознайомитися з матеріалами справи.

За словами адвоката, Порошенко не має статусу підозрюваного.

"Єдиний документ, який ми бачили, – це аркуш паперу за підписом особи на прізвище Бондаренко, де не заповнені графи "прізвище", "час", "дата". Таким чином, жодного документа, який підтверджував би факт повідомлення Петру Порошенку про підозри, не існує. Ми, у всякому разі, його не бачили", - сказав Головань на засіданні.

Його підтримали інші колеги з-поміж захисників п'ятого президента.

"Заперечуємо статус Порошенка як підозрюваного", - наголосив Головань, висловлюючи цим спільну позицію.

Нагадаємо, перед входом до будівлі суду Порошенко заявив, що зараз ворог "знаходиться біля самих воріт" і добре озброєний, причому він майстер гібридної війни. Ворог намагається перемогти Україну, не лише лякаючи постійним вторгненням, а й через внутрішні конфлікти у самій країні.

Раніше в аеропорту Жуляни слідчий ДБР Сергій Кулакевич підійшов до лідера "Євросолідарності" у зоні паспортного контролю для вручення повістки до суду, після чого у Порошенка забрали паспорт. На якій підставі це було зроблено, ніхто не сказав.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини