14 січня 2022, 20:38

У Кремлі занепокоєні через Україну: втрачають контроль над партією "ОПЗЖ" – РосЗМІ

Російський ресурс "Незигар" запевняє, що Москва нібито почала втрачати контроль над проросійськими силами в Україні.

У Кремлі занепокоєні через Україну: втрачають контроль над партією "ОПЗЖ" – РосЗМІ

Впливовий російський Telegram-канал "Незигар", який пов'язують із головним редактором Russia Today Маргаритою Симоньян, повідомив про нові проблеми, які нібито виникли у Кремля у зв'язку з Україною.

Пост про це вийшов 14 січня. Якогось підтвердження наведеної інформації наразі немає.

"У Кремлі стурбовані розвитком ситуації в Україні щодо зближення проросійської партії "ОПЗЖ" і партії "Слуга народу". Партія, яка фактично стояла на грані розколу, не де-юре, а де-факто, "ОПЗЖ" утрималася лише завдяки жорсткій позиції у Кремлі та компромісній позиції головних бенефіціарів", – пише ресурс.

Посилаючись на джерела у Києві, він повідомив про нещодавню зустріч лідерів "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та Сергія Льовочкіна, на якій нібито обговорювалися шляхи недопущення "фінального розколу" проросійських сил.

За даними "Незигаря", у розколі винен ідеолог "ОПЗЖ" Нестор Шуфрич, який розпочав "самостійну гру". Він нібито лобіює призначення міністром енергетики України чи головою "Нафтогазу" Олега Семінського від "Слуги народу". Останній не вирізняється проросійськими поглядами.

"З такими партнерами й ворогів не треба для Росії в Україні... Негативний розвиток ситуації полягає у тому, що Медведчук уже 10 місяців під домашнім арештомКозак у розшуку, а їх однопартійці замість розв'язання цих питань займаються елементарними "шкурними" фінансовими інтересами", – поскаржився Telegram-канал.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Гончаренко анонсував "розлучення" "ОПЗЖ": "Буде дві партії".

Ми також писали, що в "ОПЗЖ" розповіли про ймовірний розкол після кримінальної справи проти Медведчука.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини