5 січня 2022, 09:34

На "Азовсталі" у Маріуполі знайшли тіла трьох хлопців

Загиблі, чиї тіла виявили на території заводу, не є працівниками підприємства "Азовсталь".

На "Азовсталі" у Маріуполі знайшли тіла трьох хлопців

У Маріуполі на металургійному комбінаті "Азовсталь" знайшли тіла хлопців без ознак життя. Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на прес-службу ДСНС.

"4 січня о 12:45 до ДСНС надійшла інформація, що до м. Маріуполь на території металургійного комбінату ПрАТ МК "Азовсталь" у неексплуатованому підсобному приміщенні поблизу доменної печі виявлено тіла 3 загиблих (не є працівниками об'єкта)", - йдеться у повідомленні.

Причину смерті людей встановлюють правоохоронці. Підрозділи ДСНС не залучалися.

Як повідомили в управлінні зі зв'язків з громадськістю Групи "Метінвест" (куди входить підприємство) у Маріуполі, трьох чоловіків без ознак життя було знайдено під час обходу газового цеху у неексплуатованому, підготовленому до проведення демонтажних робіт приміщенні будівлі конверсії. Співробітники підприємства негайно викликали медиків і поліцію. Як загиблі там опинилися, наразі невідомо.

"Що вони робили на території металургійного комбінату та внаслідок чого трапилася смерть, розбираються правоохоронці", - зазначили у "Метінвесті".

Поліція наразі не коментує подію.

Як зазначає місцевий портал "0629", не виключено, що загиблі - ті троє людей, які напередодні були оголошені поліцією у розшук. Наймолодшому з них 16 років, ще двоє 1996 та 1988 р. н. Усі зникли 1 січня.

Нагадаємо, у Херсоні без ознак життя знайшли Яну Судакову, яка зникла під час корпоративу у ресторані.

Повідомлялося, що на Донбасі у старій скрині знайдено тіла зниклих брата та сестри 7 та 10 років, яких батьки залишили вдома без нагляду.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини