3 січня 2022, 08:18

Зеленський прокоментував переговори з Байденом – Єрмак розкрив деталі

Голова Офісу президента Андрій Єрмак оцінив переговори президентів США й України фразою: "Безпрецедентна підтримка та повне взаєморозуміння".

Зеленський прокоментував переговори з Байденом – Єрмак розкрив деталі

Телефонна бесіда між президентом України Володимиром Зеленським і лідером Сполучених Штатів Джо Байденом відбулася у неділю, 2 січня, після 22:00 за київським часом. Білий дім уже оприлюднив ключові результати розмови.

Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Twitter також прокоментував телефонні переговори з американським колегою, передає Діалог.UA.

"Перша міжнародна розмова року з Джо Байденом доводить особливий характер наших відносин. Обговорили спільні дії України, США та партнерів щодо збереження миру у Європі та недопущення подальшої ескалації, реформи та деолігархізацію. Цінуємо непохитну підтримку України", – написав Зеленський.

Оцінив двосторонню бесіду й Андрій Єрмак.

"Зеленський щойно поговорив із Байденом. Зараз найголовніше – запобігти подальшій ескалації, й Україна, і США будуть використовувати всі можливості для цього", – написав у Twitter керівник ОП.

Він висловив подяку американським партнерам за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

"Частота контактів на найвищому рівні України та США свідчить про безпрецедентну підтримку та повне взаєморозуміння", – зазначив Єрмак.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів запевнив свого українського колегу, що "Росія заплатить високу ціну за напад на Україну, якщо таке станеться".

Раніше повідомлялося, що Вашингтон може запропонувати Україні піти на поступки Кремлю, щоб не загострювати конфлікт із Росією, вважає журналіст Віталій Портніков.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини