31 грудня 2021, 23:26

Гармаш назвав головний вчинок Кремля, який може припинити війну на Донеччині

Тільки Захід може змусити Росію визнати себе учасницею конфлікту на Донбасі, що значно пришвидшить закінчення бойових дій.

Гармаш назвав головний вчинок Кремля, який може припинити війну на Донеччині

Закінчення війни на Сході України багатоу чому залежить від того, коли Кремль вирішить визнати себе учасницею конфлікту. Без цього кроку питання неможливо буде вирішити політичним шляхом.

Про це в інтерв'ю висловився донецький журналіст, член української делегації у ТКГ Сергій Гармаш.

За його словами, Москва може зважитися на визнання за двох обставин.

"Змусити її зможуть геополітичні та внутрішні обставини, тобто це станеться, якщо Росія ослабне зсередини через якісь економічні та геополітичні процеси і якщо на неї тиснутиме Захід у вигляді економічних санкцій", - пояснив він.

Другий варіант, на думку журналіста, більш реалістичний, але його реалізація займе надто багато часу.

Проте Захід поки що не має рішучості та системної політики щодо послаблення агресора. Кремль лише отримує повідомлення про можливість нових безпрецедентних санкцій, але за фактом нічого не стримує Путіна.

Нагадаємо, російський військовий експерт Павло Фельгенгауер вважає, що Кремль готувався до війни останні 10 років. Головний приз Росії – вся Європа, а російська армія повністю готова до наступу.

А журналіст Олександр Невзоров висміяв заяви Жириновського про те, що Київ необхідно бомбардувати 1 січня. Він запропонував першим із літака в Україну скинути лідера ЛДПР.

Останні новини