27 грудня 2021, 11:22

Українці відповіли Кадирову, який загрожує захопити Україну

В Україні спокійно поставилися до погроз Кадирова, який не зміг відстояти незалежність Чечні від РФ.

Українці відповіли Кадирову, який загрожує захопити Україну

Відомі українські політики та журналісти відреагували на погрози голови Чечні Рамзана Кадирова, який заявив про готовність розпочати військову операцію із захоплення України.

Кадиров заявив, якщо український президент Володимир Зеленський продовжуватиме проводити антиросійську політику, то Україну потрібно буде приєднати до РФ.

Депутат українського Парламенту Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі нагадав Кадирову, що він і його соратники не змогли відстояти незалежність Чечні, яка підпорядкована Москві. За його словами, заяви та вчинки російської влади, включаючи Кадирова, можуть закінчитися у Гаазькому міжнародному трибуналі.

Український журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, що заяви Кадирова будуть корисні для України, оскільки всім прихильникам Росії у нашій країні необхідно регулярно розповідати про реальні плани російської влади щодо Української держави.

"Глава Чечні Кадиров пригрозив захопленням України. Оце прям дуже добре. Треба показувати такі заяви всім українським любителям "ру*****о світу". Не подобається "погана Україна" - будете задвірками середньовічного султанату", - підкреслив Казанський.

При цьому колишній депутат Борислав Береза вимагає від президента Володимира Зеленського негайної реакції на заяву російського чиновника.

26 грудня глава Чечні, ставленик Володимира Путіна у Грозному Рамзан Кадиров розкритикував зовнішню політику України, заявивши, що Кремль мав скористатися шансом у 2014 році та захопити всю Україну. За його словами, якби Кремль не злякався наслідків і захопив Київ, то сьогодні Захід не міг би розміщувати свої війська в Україні, нібито загрожуючи безпеці Російської Федерації.

Політичний експерт Олексій Голобуцький зазначив, що на заході Кадиров присвятив чимало часу саме Україні. Аргументи та ступінь агресії у росіян різн, проте результат однаковий: більшість громадян РФ воліли б бачити відсутність на політичній карті України як держави. Менша, але все одно панівна більшість також хоче зникнення з етнічної карти українців.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини