24 грудня 2021, 20:27

Арестович відповів Путіну: "Ми вигадали вашу Росію та Радянський Союз"

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що Росію та СРСР вигадали українці.

Арестович відповів Путіну: "Ми вигадали вашу Росію та Радянський Союз"

Олексій Арестович, який обіймає посаду радника голови Офісу президента України (ОП), прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна про те, що Україну нібито вигадав творець Радянського Союзу Володимир Ленін.

З гучною заявою він виступив в інтерв'ю Politeka, передає Діалог.UA.

Арестович назвав українців "авторами" Російської імперії та Радянського Союзу. Він уточнив, що СРСР "у його найкращі роки" правили українці, а саме дніпропетровський клан.

За його словами, навіть за створенням Російської імперії стояли українці. Йдеться про ректора Києво-Могилянської академії Феофана Прокоповича.

"Романових і всю цю з кашею у бороді Московію переконував, що треба проголошувати себе Росією. Тому що тільки тоді ви отримаєте хоч якесь визнання у світі", – заявив Арестович.

Контекст:

23 грудня Путін на великій пресконференції спробував перекреслити багату історію України. Він заявив, що вона нібито була створена у Радянському Союзі.

"Хто її створив? Ленін... Коли створював Радянський Союз", – сказав глава РФ.

Важливо, що Путін відчуває сильну ностальгію за Радянським Союзом. Він неодноразово називав "найбільшою геополітичною катастрофою" розпад СРСР. Його режим використовує всі засоби, щоб утримати пострадянські країни в орбіті свого впливу, зокрема військову агресію та захоплення територій.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Казанський звернувся із закликом до Путіна після слів про те, що Україну створив Ленін.

Ми також писали, що Порошенко висловився про камінг-аут Путіна: "Кордони визначаються не психіатрією, а правом".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини