21 грудня 2021, 09:27

Луценко озвучив повний сценарій того, що буде з Порошенком після повернення його в Україну

Юрій Луценко розповів, що спочатку п'ятого президента України після прильоту в аеропорту чекатимуть автоматники, які під конвоєм відвезуть Петра Порошенка до СІЗО.

Луценко озвучив повний сценарій того, що буде з Порошенком після повернення його в Україну

Колишній Генеральний прокурор вважає, що ситуація з підозрою експрезиденту є спробою влади нейтралізувати Порошенка як опонента, а також розвалити партію "Європейська солідарність".

Депутат від партії "ЄС" Артур Герасимов вважає, що президент Володимир Зеленський і його команда навмисне обрали момент закордонного відрядження Петра Порошенка.

Луценко також переконаний, що вручення повістки у день від'їзду є частиною хитрого плану аби звинуватити Порошенка у втечі.

"Тепер, коли він повернеться, його зустрінуть в аеропорту автоматники, тому що він нібито буде в українському розшуку. Автоматники завезуть його до СІЗО, і все це тільки для новорічної картинки. З СІЗО його відправлять до суду, суд обере йому запобіжний захід, і потім РНБО ухвалить рішення конфіскувати його активи", – сказав ексгенпрокурор в ефірі телеканалу "Україна 24".

За його словами, спроба влади перекрити фінансовий кисень "Євролідарності" все одно не зламає партію. Уся ця ситуація призведе лише до падіння іміджу України.

"Ніхто не захоче зв'язуватися з країною, в якій щодо колишнього президента може бути таке правове та політичне беззаконня", – підкреслив Луценко.

Наразі Петро Порошенко перебуває за кордоном із робочими візитами та збирається повернутися в Україну "після свят".

Нагадаємо, керівник центрального штабу "Європейської солідарності" Олександр Турчинов звинуватив чинного українського лідера Володимира Зеленського у протизаконній боротьбі з опонентами. За його словами, чергове звинувачення також "розсиплеться", оскільки не знайде реальних доказів провини Порошенка.

Раніше журналіст і блогер Роман Шрайк зазначив, що найцікавіше у сьогоднішньому резонансі зі звинуваченням експрезидента криється у тому, що справу активізували саме зараз, перед "новорічним анабіозом".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини