20 грудня 2021, 22:06

Ходаковський "розгромив" фейк пропаганди РФ про війну на Донбасі: "Страшний факт усвідомлення"

Так званий польовий командир ДНР Олександр Ходаковський спростував фейк російської пропаганди про війну на Донбасі.

Ходаковський "розгромив" фейк пропаганди РФ про війну на Донбасі: "Страшний факт усвідомлення"

Один із ватажків незаконного формування "ДНР" Олександр Ходаковський визнав, що йому та його найманцям доводиться воювати не так із жителями західних областей України, як це показує пропаганда Кремля, як із жителями Донбасу.

"2014 рік був страшний фактом усвідомлення того, що ми воюємо самі з собою. Коли ми брали полонених – це були полонені не з Ужгородської та Чернівецької областей. А з Павлоградського району Дніпропетровської області. Наші найближчі сусіди", – заявив він.

Як зазначив донецький журналіст і блогер Денис Казанський, російські шовіністи називають Павлоградський район частиною "Новоросії" та вважають його споконвічною російською землею.

"Це якраз справжнісінький Донбас. У класичному розумінні цього слова. З шахтами та териконами", – пише Казанський.

Він зазначив, що з 2014 року федеральні телеканали РФ переконували глядачів, що Донбас протистоїть міфічним вихідцям із західних областей України, які нібито прийшли з Галичини насаджувати українську мову. А тут бойовики говорять, що воюють здебільшого проти своїх земляків.

Нагадаємо, на початку грудня Ходаковський визнав, що найманці активізують бойові дії на сході України лише за наказом Москви. За його прогнозом Росія зважиться на вторгнення за умови великих втрат бойовиків ОРДЛО.

Тим часом Держдеп США рекомендував громадянам США відмовитися від подорожей Україною через зростання загрози з боку РФ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини