20 грудня 2021, 18:25

Турчинов про підозру Порошенку: "Не дочекаєтеся! Він повернеться до України"

П'ятому президенту України Петру Порошенку було висунуто підозру у держзраді та підтримці тероризму.

Турчинов про підозру Порошенку: "Не дочекаєтеся! Він повернеться до України"

Керівник центрального штабу "Європейської солідарності" Олександр Турчинов звинуватив чинного українського лідера Володимира Зеленського у протизаконній боротьбі з опонентами.

За його даними, Офіс президента знав про робочі іноземні поїздки Порошенка та використав ці дати для вручення підозри. Складається враження, каже Турчинов, що з першого дня президентства Зеленського він розпочав боротьбу зі своїм попередником: "За його указом було сфабриковано сотні кримінальних справ проти Порошенка. Він отримав сотні повісток... Минуло 2,5 роки – та всі ці справи перетворилися на фейк".

Турчинов впевнений, що чергове звинувачення також "розсиплеться", оскільки не знайде реальних доказів вини п'ятого президента.

"Я хочу сказати чинній владі – не дочекаєтеся! Після запланованих зустрічей і короткої відпустки Петро Порошенко повернеться до України", – відповів політик.

Турчинов вважає знаковим те, що генпрокурор Ірина Венедіктова не підписала підозри, розуміючи безперспективність справи.

"Чинна влада та президент повністю копіюють Януковича та його режим", – вважає політик.

Він впевнений, що на Банкову може очікувати не тільки повторення технологій команди Януковича, а й фінал його президентства.

Як повідомлялося раніше, Порошенку оголосили підозру у держзраді за торгівлю вугіллям із "ЛДНР" за посередництва Медведчука. За версією слідства, у схемі брав безпосередню участь п'ятий президент і міністр енергетики Демчишин.

У команді експрезидента запевняють, що у 2014-му Порошенко та його команда зробили все, щоб Україна уникла енергетичної кризи.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини