13 грудня 2021, 19:55

Порошенко на Донбасі зробив селфі із ображеними Гогілашвілі силовиками та потролив ексзаступника голови МВС

П'ятий президент Петро Порошенко зробив селфі зі співробітниками поліції на тому блокпосту на Донбасі, де Олександр Гогілашвілі влаштував резонансний скандал.

Порошенко на Донбасі зробив селфі із ображеними Гогілашвілі силовиками та потролив ексзаступника голови МВС

Сьогодні, 13 грудня, Петро Порошенко передав в Авдіївці батальйонний комплекс відеоспостереження для військових 25 ОПГБр.

За словами політика, завдяки ініціативі Гліба Бабича, ГО "Дело Громад", ГО "Res_Publica. Братья по Оружию", продовжується реалізація встановлення та оснащення всієї лінії зіткнення системою відеорозвідки та спостереження. В умовах зростання напруженості на фронті це ще додаткові переваги ЗСУ, які у разі провокацій противника зможуть довести їх порушення, а також наперед окреслити загрозу.

Крім цього, Порошенко побував на блокпосту, де нещодавно заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі образив силовиків, які вимагали у нього документи.

"Служба на блокпостах Донбасу непроста та, на жаль, невдячна. Поліціянтам, серед яких і добровольці, доводиться захищати тут країну не лише від зовнішнього ворога, а й від осіб зі специфічною особою", – прокоментував експрезидент.

Він подякував силовикам за службу, повідомивши, що "Європейська Солідарність" ініціювала нагородження капітана Костянтина Васенкова та старшого сержанта Євгена Довгалюка.

Нагадаємо, після того, як відео з образами та погрозами Гогілашвілі на адресу військових на Донбасі з'явилося у Мережі, стало відомо, що ТОПчиновник МВС має російське громадянство та нібито був судимий.

Крім того, у Києві він поводився також зухвало із патрульними поліцейськими, які зупинили його машину для перевірки.

13 грудня Гогілашвілі написав заяву на звільнення, визнавши, що йому соромно за свою поведінку.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини